INBOX

Člověk má mnohdy pocit, že se vyjadřuje přesně a jasně. Opak je pravdou.
Tagování barvou. Ukáže se upozornění
"Aaaa Eeee Iiii Oooo"
To je on. Tady ten.
Já vím, ale já si nemůžu pomoct.
Jenom to zhoršuješ.
Já nevím p.čo
Proč mu říkáš takové nesmysly?
Hm kámo
Nasaď si kapuci
Časopis / Zajímavosti / Přednáška / Internet
Dělej něco jiného
Tebe to zdržuje
Kamera + úhel + telefon
On to nepíše (stojím pod kamerou a píšu poznámky). On nemá žádný web (ehm).
Musíš se více snažit.
Ale on to píše. Mě to nebaví.
Kamera + MHD + vzhled
Je víc než jasné, že slyším něco jako "obecné hlasy", tedy to stejné, co pachatelé.
Pachatelé neví jak dál.
Různé varianty problému
Můj školní sešit a specifické kresby.
Bluetooth sluchátka ztrácí signál - přehrávaný zvuk se trhá.
Pomalejší odezva aplikace
Dokumenty / Seriály / Filmy
Lokace
Kamery (městské, bezpečnostní, průmyslové, MHD)
Obchodní centrum Nová Karolina
Jo, on mi to píše
Piš si to
Bude to ještě horší
Vyvolávání emočního "vzrušení"
Vyvolávání negativních emocí / myšlenek / vzpomínek
Podsouvání slov / frází / sdělení
Někdy se zdá, jako by pachatel čekal, až se přehraje určitý záznam a teprve na poté přidá nějaký absurdní, doplňující "komentář"
Velice zajímavý psychologický jev. V kontextu celé situace si často z pachatelů dělám jednoduše "prdel" či vytvářím mystickou atmosféru tím, že o sobě mluvím z pohledu jiné osoby ( = "on". Často jde však pouze o snahu mluvit za pachatele = říkat to, co je pravda a co by měli říkat ale z jejich pohledu = "On tam stojí a je úplně v pohodě. Kouří."). Někdy sestavují poněkud složitější zápletky. A když se nad tím člověk zamyslí + k tomu přidá to vše co s tím souvisí - je jasné, že pachatelé - jedinci s velmi nízkým intelektem - v tom vidí nějakou manipulaci / sdělení určené jim skrze oběť. Zde však pozor. Jsou zase jiní, kteří zneužívají právě tohoto, protože skutečně lze člověku podsouvat slova. Ale nejvíc to funguje (jako manipulace obecně), když se to týká něčeho, co člověk CHCE říct = v tomto případě CHCE si udělat srandu z pachatelů + ego + on za ně o sobě mluví z pohledu jiné osoby. A teď část, která je pravidelně vynechávána. Tedy element jako já. Člověk inteligentní, který chápe všechny souvislosti + zároveň jeden z pachatelů nechce aby to bylo zřejmé.
Je zajímavé, že určité akustické jevy, které lze slyšet např v křivce SAW se ustálí zrovna na frekvenci 7.83 Hz. Mň Mň Mň A a a.
Pomocí fázových posunů / efektu FLANGER se lze zaměřit na konkrétní zvuky a ostatní odrušit.
Oběť je v případě snahy řešit problém veřejně, defacto nucena podrobně popisovat , přiznávat co / kde / jak / kdy slyší, vnímá = pro pachatele zásadní informace, protože ti, ačkoliv se to tak nezdá vše jen předpokládají dle chování / předchozích situací / snímání rezonančních frekvencí = pachatelé slyší svůj hlas / zvuk = předpokládají, že jej slyší i oběť.
Pachatelé si také často nahrávají lidi postižené a Dawnovým syndromem a tyto samply používají opět jako prvek, který má omezit útoky na pachatele.
Pachatelé často vyhrožují, že mi příjdou dokázat intelekt pomocí fyz. útoku přimo v bytě. Doposud však nevymysleli důvod návštěvy / případně jak nakombinovat neexistující problém a fyz. útok. Proto se alespoň snaží "inspirovat" někoho k trestnému činu krádeže vyjmenováváním toho, co na daném místě bylo před 2 roky, případně aby např. Fotoaparát vystoupil a já zůstal ve vlaku. Stejně jako minule. Až později jsem zjistil, že jsem s foťákem vůbec necestoval a zapomněl jsem ho v kanclu (přesný timing). Jen pro doplnění. Těžko si představíte, co všechno má jeden z pachatelů připraveno za "samply" pro tyto momenty. Nejprve se však potřebuje "ujistit".
Humor vs. znevažování situace vs odvádění pozornosti vs. zesměšňování pachatelů
Je těžké představit si / odhadnout, jak mluví člověk kterého neznáte.
V rámci jednoho výzkumu (reálně / vědecky) bylo zjištěno, že když se dlouho a stále dokola opakuje nějaké slovo - po určité době přestane dávat smysl.
Načíst další